تبلیغات
.

.
امام خمینی
پروفایل مدیر

ارتباط با مدیر
دو پرسش
كلیك كنید
پیام های مقام معظم رهبری
مترجم سایت
بدون شرح

صفحات جانبی
اوقات شرعی
http://s6.picofile.com/file/8188245742/shavabmota70.gif

http://center.namaz.ir/center/images/articles/13920212124953542463463.jpg   
                                           
حجت‌الاسلام قرائتی در مراسم تجلیل از مسئولان ستاد اقامه نماز با اشاره به اهمیت نماز اظهار داشت: نماز تنها برای دین اسلام نبوده و ادیانی همچون یهود،مسیح و زرتشت از این موهبت الهی برخوردار بوده و این ركن آسمانی تركیبی از همه كمالات انسانی اعم از تقوی،ورزش،وحدت و ارتباطات اجتماعی در آن نقش دارد.بدون عكس
 
وی بیان كرد: در قرآن 27 بار به نماز ذكر شده به طوری كه حضرت علی در نماز تقوی،ورزش،وحدت و ارتباطات اجتماعی در آن نقش دارد.
 
وی بیان كرد: در قرآن27 بار به نماز ذكر شده به طوری كه حضرت علی در نماز انگشتر خود را به گدا داده و برای این ركن الهی در مواقع مختلف خداوند ثواب‌های خاص را در نظر گرفته به گونه‌ای كه فرد متاهل نمازش 70 برابر مجرد بوده كه این تشویق افراد به ازدواج و جلوگیری از فساد و فحشا و منكرات در جامعه است.
 
مفسر قرآن كریم ابراز داشت: نماز تنوع زیادی دارد به طوری كه ما در اسلام 350 نوع نماز مستحبی داشته و این مطلب این را می‌طلبد كه مسائل فرهنگی بودجه نماز و امكانات  این فریضه الهی را در حد وسع خودشان زیاد كرده تا تبلیغی برای این كار واجب گردد.
 
قرائتی با اشاره به تعداد كارهایی كه در مورد نماز انجام دادند ادامه داد: امروزه كه دشمنان جوانان را نشانه گرفته‌اند و سینما و وزارت ارشاد چند فیلم و كتاب در مورد نماز درست كرده و نوشته‌اند.
 
قرائتی در پایان خاطر نشان كرد: روحانیون باید در سخنرانی‌های خود علاوه بر ذكر اهمیت نماز به تفسیر قرآن نیز پرداخته و مردم ار از مسائل دینی آگاه كنند چرا كه مفاهیم دین باید به صورت جذاب دراختیار مردم قرار گرفته تا تبلیغی برای اسلام شود.برچسب ها: ثواب نمازخواندن متاهل 70 برابر مجرد، ثواب نمازخواندن متاهل، تفاوت نمازخواندن مجرد با متاهل،
[ 27 خرداد 94 ] [ 14:12 ] [ مهدی باغبانزاده آرانی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
امام خامنه ای
سال 1396
موضوعات وبلاگ
فیلم ها
کتاب های نماز
نرم افزار
احادیث
وبلاگ ها
اشعار
شكیات نماز
اذان واقامه
معماهای نماز
نقاشیهای نماز
نماز در ادیان مختلف
قالب های نماز
لوگوی جشنواره
داستان نماز
داستان نماز
سایت های مفید
لوگوی وبلاگ ما
آلبوم عکس
فیلم های من
تعداد بازدید کننده
نظر سنجی