تبلیغات
.

.
امام خمینی
پروفایل مدیر

ارتباط با مدیر
دو پرسش
كلیك كنید
پیام های مقام معظم رهبری
مترجم سایت
بدون شرح

صفحات جانبی
اوقات شرعی


مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری از ثبت نام بیش از 2800 وبلاگ در سومین مسابقه ملی وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و افزود : پایان نیمه اول فروردین 93 آخرین مهلت ثبت نام در این مسابقه ملی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ؛ حجت‌الاسلام محمد كریمی، استقبال مردم استان در این دوره از مسابقات را چشمگیر دانست

وی با بیان اینكه نوجوانان و جوانان مخاطبان و جامعه هدف برگزاری این دوره از مسابقات هستند، تصریح كرد: علاقه‌مندان از گروه سنی 13 سال به بالا می‌توانند با مراجعه به نشانی الكترونیك http://chb-namaz.ir در این مسابقات شركت كنند.

حجت‌الاسلام كریمی افزود: تلاش در راستای شناسایی و ارتباط گیری با فعالان و اثرگذاران حوزه نماز به‌عنوان یاوران نماز در عرصه فضای مجازی  و ساماندهی وبلاگ‌های ارزشی از اهدف اصلی برگزاری این مسابقه است.

وی به نقش رسانه‌ها و فضای مجازی در تعمیق و نشر احكام الهی اشاره و خاطرنشان كرد: فضای مجازی و اینترنت یك فرصت مغتنم و ارزشمند است كه می‌توان به‌واسطه آن احكام الهی همچون نماز را كه نور چشم پیامبر(ص) است در جامعه نهادینه كرد.

حجت‌الاسلام كریمی از تمدید مهلت ثبت نام مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و گفت: با توجه به استقبال گسترده علاقه‌مندان به‌ویژه جوانان و نوجوانان و به دلیل اوقات فراغت بیشتر در ایام تعطیلات نوروز با نظر كارشناسان و داوران ، ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان نیمه اول فروردین سال آینده 1393/1/15 تمدید شد.و ایشان اعلام كرد آمار ثبت نام كنندگان تاكنون بیش از دوهزاروششصد و پنجاه وبلاگ بوده است

وی به تشریح زمان داوری و اعلام نفرات برتر این مسابقات پرداخت و گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام كار بررسی و داوری وبلاگ‌ها از 15 فروردین 1393 آغاز و نفرات برتر در مرحله مقدماتی انتخاب می‌شوند و به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

به گفته حجت‌الاسلام كریمی، بررسی و داوری وبلاگ‌های برتر در مرحله نهایی از 25 فروردین آغاز می‌شود و سرانجام وبلاگ‌های برتر در مرحله  نهایی در تاریخ 15 اردیبهشت‌ معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان كرد: اختتامیه این دوره از مسابقات در اردیبهشت سال 1393 و با حضور مسئولان كشوری و استانی و با اعلام نفرات برتر برگزار می‌شود.

حجت الاسلام كریمی از انتخاب 110 وبلاگ در پایان این مسابقات خبر داد و گفت: 20 كمك هزینه حج عمره، 20 كمك هزینه كربلای معلی، 20 كمك هزینه مشهد مقدس و هدایای نقدی و غیر نقدی دیگر از مهم‌ترین جوایز این دوره از مسابقات است.


.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
امام خامنه ای
سال 1396
موضوعات وبلاگ
فیلم ها
کتاب های نماز
نرم افزار
احادیث
وبلاگ ها
اشعار
شكیات نماز
اذان واقامه
معماهای نماز
نقاشیهای نماز
نماز در ادیان مختلف
قالب های نماز
لوگوی جشنواره
داستان نماز
داستان نماز
سایت های مفید
لوگوی وبلاگ ما
آلبوم عکس
فیلم های من
تعداد بازدید کننده
نظر سنجی