تبلیغات
.

.
امام خمینی
پروفایل مدیر

ارتباط با مدیر
دو پرسش
كلیك كنید
پیام های مقام معظم رهبری
مترجم سایت
بدون شرح

صفحات جانبی
اوقات شرعی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

پیش از هر سخن ، باید خدای حكیم علیم را بر توفیقی كه به دست‌اندركاران این گردهمایی مبارك ارزانی داشته، سپاس گویم و از آنان به­ویژه حجت الإسلام آقای قرائتی به­خاطر تداوم كار و پیگیری این مهم، قدردانی كنم. اهتمام به اقامه­ی نماز در شمار برترین مواد در برنامه­ی‌ كلان دولت اسلامی است : ]الّذین َ‌ اِن مَكَّناهُم فِی الاَرضِ أَقآمــُوا اَلـصَّلوةَ وَ‌آتـَـوا الـزَّكاۀ وَ اَمَرُوا بِالمَعرُوفِ وَ نَهَوا عَنِ المُنكَر [

اكنون نوبت محاسبه­ی خویشتن است. باید به حساب خود در این وظیفه­ی بزرگ بپردازیم و كاركرد خویش را بیازمائیم. این اجلاس،‌ بار سنگین این بررسی را بر دوش گرفته است. اگر چه می‌توان حجم خدمات را در دستگاه­ها به تقریب، مشخص كرد ولی ارزیابی حقیقی و درست، آن­گاه میسر می‌گردد كه نتایج و دستاوردها نیز محاسبه شود. مهم­ترین شاخص در تعیین موفقیت باغبان، كمّیت و كیفیّت میوه‌ئی است كه در عرصه­ی تلاش و مجاهدت او به دست می‌آید.

توصیه­ی مؤكد این­جانب این است كه از نیروهای خلّاق، متفكّر و مولّد در مجموعه­ی پیگیر امر نماز، ‌بیشترین بهره‌گیری صورت گیرد. از    توانائی­های نرم‌افزاری در زمینه‌های: هنر، ادبیات، فیلم و تبلیغات حداكثر استفاده برده شود. راهكارهای برخاسته از توانائی علمی و هنری انتخاب گردد، و همه­ی ظرفیت­های فراوان موجود به كار گرفته شود.

ارزیابی مثبت و رضایت انگیز، هنگامی صورت خواهد گرفت كه این فریضه­ی انسان‌ساز، همچون زلال همیشه جوشان، ‌فضای زندگی و فضای دل همگان را به طراوت و امید و ایمان مزین گرداند.

توفیق همه­ی مسؤولان را در این راه از خداوند متعال مسئلت می‌كنم.

                                                سیدعلی خامنه‌ای

                                              دهم شهریور ماه 1383

.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
امام خامنه ای
سال 1396
موضوعات وبلاگ
فیلم ها
کتاب های نماز
نرم افزار
احادیث
وبلاگ ها
اشعار
شكیات نماز
اذان واقامه
معماهای نماز
نقاشیهای نماز
نماز در ادیان مختلف
قالب های نماز
لوگوی جشنواره
داستان نماز
داستان نماز
سایت های مفید
لوگوی وبلاگ ما
آلبوم عکس
فیلم های من
تعداد بازدید کننده
نظر سنجی